O napísanom, vytlačenom, prečítanom a o tých, ktorí za tým boli


Vitajte na našom webe

SAMOZREJME, VITAJTE!

Spravila by som Vám aj kávičku alebo čajíček, ale to nie je možné.

Vaša

Jana Líneková Slezáková


O knihách, knižkách, knižôčkach, o literatúre svetovej i nesvetovej, i mojej vlastnej, o mužíčkoch a ženičkách, ktorí tvorili, aby my sme čítali.


Môžete si, ak máte záujem, prečítať moje poviedky, úvahy, recenzie prečítaných kníh
a článočky o všeličom a všelikom, ale aj ukážky z môjho románu či dlhšie novely.
Som hlboký, roky neliečený bibliofil, ktorý podporuje svoju chorobu a závislosť na knihách
a ešte sa tomu aj smeje. Svoju pubertu som trávila strčená v knihách, ale chodila som aj
do prírody či na čerstvý vzduch ako taký. Večer som často uvažovala, koho si vziať do postele - či Francúza, Slováka, Čecha, Rusa alebo Angličana... Napokon sa pomestili všetci. Knižnica bola mojim prechodným pobytom, až som si jednu
vybudovala doma, resp. na troch adresách, ale už to vláčim na jednu, kde som zakotvila.
Dobrovoľne som vyštudovala knižnično-informačnú vedu a dobrovoľne budujem aj naďalej svoju knižnicu,
ktorá je inak prístupná všetkým, ktorý majú o ňu záujem, len sa treba ohlásiť. A preto OHLÁSTE SA OBČANIA.
Budem Vám vďačná, ak svoje dojmy z tejto stránky/blogu zapíšete do Knihy návštev, prípadne, ak mi napíšete
na mailovú adresu janalinekovaslezakova@gmail.com. Ešte lepšie bude (ak ma poznáte osobne), keď ma pozvete do nejakého baru a tam preberieme všetkých klasikov. Nemám problém pozvať si Vás k sebe domov, naliať Vám a taktiež prebrať všetkých klasikov.
Adresu wachmsannkarla@gmail.com používam iba na prihlásenie, prosím, na ňu mi nepíšte.
Poteším sa ak ste sa potešili aj Vy, rovnako sa poteším aj konštruktívnej kritike.